Кількість переглядів: 27

Жительці громади з категорії дітей-сиріт, вручили ключі від квартири в Теплодарі

Забезпечення житлом осіб з числа дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування є одним з приоритетів державної політики нашої країни у соціальній сфері. Більше 30 осіб цієї категорії перебувають сьогодні в черзі на покращення житлових умов по Великодальницькій сільській раді.

13 листопада, за рахунок коштів державної субвенції, житло отримала з осіб дітей-сиріт жителька нашої громади. Соціальний супровід їй надавали працівники відповідних структурних підрозділів Великодальницької сільської ради, співпрацюючи зі Службою у справах дітей Одеської райдержадміністрації та регіональною комісією Одеської облдержадміністрації. Саме вони сприяли освоєнню державних коштів, виділених на купівлю житла.
Голова Великодальницької сільської ради Денис Ткаченко разом з начальником відділу соціального захисту населення Сергієм Кузьмуком та начальницею Служби у справах дітей Великодальницької сільської ради Жанною Дерлі особисто привітали молоду родину з отриманням житла. Квартиру придбали в місті Теплодар.  Помешкання має зручне розташування поблизу об'єктів місцевої інфраструктури.

Сподіваємося, що в майбутньому році, при плідній співпраці з обласними та районними структурами, ще декілька осіб з категорії дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування отримають своє житло за рахунок державних коштів при співфінансуванні з сільського бюджету.