Кількість переглядів: 236

Засідання виконкому Великодальницької ОТГ: розглянуто ряд важливих питань

У п’ятницю, 2 липня, під головуванням очільника Великодальницької громади Дениса Ткаченка, відбулося засідання виконкому Великодальницької сільської ради. Було розглянуто ряд важливих питань, які стосувалися різних сфер життя сіл Великого Дальника, Розселенця і Петродолинського. Кожний пункт порядку денного було уважно заслухано і прийнято відповідне рішення.

На засідання виконкому завітав військовий комісар Біляївського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Сергій Корак. Він подякував сільському голові Денису Ткаченку за злагоджену роботу, наголосивши, що Великодальницька громада є однією з найкращих по співпраці з військкоматом. У зв’язку з цим військовий комісар нагородив Д.Ткаченка почесною відзнакою «За співпрацю» Одеського обласного ЦК та СП.

Виконком підтримав створення та склад комісій з обстежень зелених насаджень на території Великодальницької сільської ради та склад житлової комісії, яка займатиметься квартирною чергою (а саме об’єднанням черг В.Дальника і Петродолини), розподілом житла та т.п..  Також погодили взяття на обслуговування одиноких громадян, взяття на квартирну чергу дітей-сиріт. По кожному питанню було уважно заслухано інформацію, надану спеціалістами.

Важливим стало повідомлення Великодальницького сільського голови Дениса Ткаченка про те, що з Одеського обласного бюджету розвитку надано цільові кошти на продовження будівництва парку у с.Розселенець та будівництво дороги по вул.Жовтнева у Великому Дальнику (біля кладовища у ІІ кварталі села). Ці питання отримали беззаперечну підтримку.

Всі інші пункти порядку денного було активно обговорено і прийнято рішення їх доопрацювати та винести на подальший розгляд наступних засідань виконкому.