Кількість переглядів: 258

Випускний вечір – крок у доросле життя

25 березня в актовій залі Великодальницького НВК «Школа-гімназія» пройшов урочистий вечір з нагоди закінчення школи учнями 11-А (кл.керівник Півторак Т.М.)та 11-Б класів (кл.керівник Готко Любов Василівна). Привітали випускників з таким значимим днем у їхньому житті голова Великодальницької сільської ради Денис Ткаченко, директор НВК «Школа-гімназія» Лариса Лінник, їхні класні керівники та перші вчителі, колектив педагогів, рідні та друзі.

Красиві і впевнені в собі випускники отримували з рук директора Лінник Лариси Володимирівни Свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти. Та ще й не просто так – а в номінаціях за високі досягнення в мистецтві, спорті, культурному житті школи, активність та т.п.

- Ще 11 років тому ми прийняли вас до лав нашого навчального закладу, маленьких і невпевнених. А сьогодні ви вже випускники – дорослі, самодостатні, відповідальні люди. Ви всі різні, але всі однаково нам рідні, і ми завжди будемо вами пишатися, - сказала у виступі Лариса Володимирівна. – Нехай ваші маленькі невдачі стануть вашими великими перемогами, а великі перемоги допоможуть відкрити найкращі навчальні заклади. Сміливо ставте високі цілі і досягайте. В добрий час!

Привітав, нагородивши найактивніших випускників подарунками та Грамотами від  Великодальницької сільської ради очільник громади Денис Григорович Ткаченко.

- На ваших очах сум, адже сьогодні ви покидаєте стіни рідної школи. Та попереду у вас незвіданий шлях дорослого життя. І я бажаю, щоб ви знайшли свою стежинку, йдучи по якій досягнете омріяних висот, - виступив, звертаючись до випускників, Денис Григорович. – І ще, завжди пам’ятайте вчителів, що подарували вам знання, батьків, які завжди вас підтримують. В добру путь! Удачі!

Зворушливими були батьківські виступи, які, не стримуючи сліз, вітали своїх дітей та так щиро бажали їм удачі у дорослому житті. Найкращі побажання закріпили передачею учням-випускникам батьківського короваю – символу щастя і достатку. Гарні вітальні слова взаємно звучали і від класних керівників та учнів. Пісні, вірші, побажання – всі вони мали єдиний лейтмотив: «дитинство закінчилося, попереду - дорослість».

І на завершення, традиційно, видовищним став вальс випускників на подвір’ї школи. Діти кружляли у ніжному вальсі, як пташенята  кружляють над гніздечком., покидаючи його…