Кількість переглядів: 197

Вільна і Незалежна: нагородження військовослужбовців

Цього тижня голова Великодальницької громади Денис Ткаченко завітав до с-ща Роща до в/ч А 1892, де в урочистій обстановці вручив Подяки та Грамоти військовослужбовцям.

Україна – незалежна. Ось уже 30 років, як ці слова не тільки гордо  звучать, а й функціонують на законному рівні. Молодий, красивий ювілей відмітила наша Батьківщина минулого місяця. У кожному селі Великодальницької ОТГ пройшли красиві урочисті свята на честь цієї визначної дати. А на початку цього тижня приємна подія чекала військову частину А 1892, що в с-щі Роща.

З нагоди відзначення Дня незалежності на щоденному шикуванні було проведено нагородження військовослужбовців. Завітав до військової частини та долучився до урочистостей також голова Великодальницької сільської ради Денис Ткаченко.

День незалежності є найважливішою подією у історії нашої держави. Це свято має велике загальнодержавне значення як свята суспільної злагоди  і миру. І саме ваша справа – надзвичайно цінна. Адже саме завдяки вам, військовослужбовцям, ми живемо під мирним небом та можемо спокійно спати, - сказав очільник громади. – Щоденно ви стоїте на варті спокою та цілісності територій нашої держави, мужньо несете службу. Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, впевненості у майбутньому, сили у наснаги. Щира вдячність кожному мужньому та відважному українському солдату!

Денис Ткаченко з нагоди Дня незалежності нагородив військовослужбовців подарунком та Грамотами за зразкове виконання військового обов’язку, високу професійну майстерність, самовідданість, стійкість: старших матросів Константинова Сергія, Іваніцького Ярослава, лейтенанта  Максимович Владислава,старшину 2  статті Криву Альону, а також Подяку – начальнику військової частини Козак Володимиру.

Також за значний особистий внесок у справу розбудови, розвитку, забезпечення життєдіяльності Збройних Сил України, сумлінне служіння українському народові, зразкове виконання військового обов’язку , високий професіоналізм та з нагоди Дня незалежності України з рук начальника військової частини Козак Володимира за Наказом Міністра оборони України Андрій Тари військовослужбовців було нагороджено Подяками, а також Подяками та цінними подарунками : головного корабельного старшину  Шрамка Максима (планшет), старшину 1 статті Кашеварова Юрія (наручний чоловічий годинник), матроса Шахова Дениса (ніж  гравіюванням у подарунковому футлярі).

Начальник військової частини під час привітального виступу подякував Великодальницькій сільраді за надання шефської допомоги у розмірі 200 тис. грн. на підтримку військової частини.

Прес-служба апарату Великодальницької ОТГ