Кількість переглядів: 25

У Петродолинському відсвяткували День Незалежності

Красивий, щедрий рідний край

І мова наша солов’Їна.

Люби, шануй, оберігай

Усе, що зветься Україна!

23 серпня на площі у центрі села Петродолинське зібралося багато людей. Від зовсім малюків на возиках, до дідусів та бабусь – усі прийшли дружньою громадою, аби відсвяткувати 30-ту річницю проголошення Незалежності України. Привітати петродолинців з цим чудовим святом завітали також поважні гості: голова Великодальницької ОТГ Денис Ткаченко, помічники депутата Одеської облради Марини Зінченко Олександра Корчинська та Олександр Василевич, староста с.Петродолинське Олександр Глушенко, отець Анатолій, депутати Великодальницької сільради.

Наша держава складається з кожного її жителя, кожної родини, кожного населеного пункту. І чим краще житимуть люди у наших громадах, тим багатшою буде наша країна. Сьогодні хочу привітати вас з цим визначним святом – Днем Незалежності. Хай на нашій землі завжди буде ясно сіяти сонце, а небо над Україною буде яскравим, блакитним та безхмарним. Щиро зичу вам родинного щастя, міцного здоров’я, звершення всіх задумів, невичерпної енергії та творчої наснаги для подальшої плідної праці на благо українського суспільства!, - такими словами привітав зі святом місцевих жителів очільник Великодальницької громади Денис Ткаченко.

Також вітальне слово сказала помічниця депутата облради Марини Зінченко. Олександра Корчинська у вітанні вказала на всю велич та важливість цього дня – дня, коли наша Україна 30 років тому стала незалежною, самобутньою державою. Разом з Олександром Василевичем вони побажали усім мешканцям міцного здоров’я, наснаги, успіхів у справах, жити та творити на благо розвитку рідного населеного пункту та України в цілому. Також з нагоди відзначення 30-ої річниці Дня Незалежності за вагомий вклад у розвиток села, активну життєву позицію від імені Марини Зінченко було вручено Подяку старості с.Петродолинське Олександру Глушенко.

До вітальних слів приєднався також депутат Великодальницької сільради Дмитро Мотуляк. Він побажав селу розвитку та процвітання, а кожному жителю – міцного здоров’я, благополуччя та мирного неба над головою.

А після до слова було запрошено отця Анатолія. Священик зауважив під час свого виступу, що доля нашої країни залежить від кожного з нас, від наших дій та помислів. Тому важливо не лінуватися, багато працювати. От тоді буде лад у кожному домі та країні.

Після усіх привітань Денис Ткаченко Грамотами з нагоди відзначення 30-ої річниці Незалежності України нагородив жителів Петродолинського: працівників соціальної та культурної сфери, місцевих активістів, військовослужбовців - учасників бойових дій.

Урочиста частина завершилася гімном, який гордо звучав на площі. А далі всі насолоджувалися яскравим святковим концертом. Патріотичні виступи один за одним змінювалися на сцені. Радували глядачів співаки, танцюристи і музиканти Великодальницького БК І та ІІІ кварталів, клубу ІV кварталу та філії Великодолинської музичної школи.

А поки артисти-аматори розважали присутніх на святі, на всіх чекало безкоштовне пригощання – шурпа. А  також усі могли по фотографуватися біля облаштованих патріотичних фотозон, які вказували на два важливих свята – День Прапора та День Незалежності України.

Прес-служба апарату Великодальницької сільської ради