Кількість переглядів: 20

Свято у Троїцькому. Вітання від Великодальницької COTT

Свято у Троїцькому. Вітання від Великодальницької COTT

13 червня на центральній площі села свій 236-ий день народження святкувало чарівне село Троїцьке, яке входить до складу Яськівської ТГ. Привітав зі святом громаду і Великодальницький сільський голова Денис Ткаченко.

Програма святкування була цікавою і насиченою: смачні різноманітні страви-частування, ярмарка, дитяча розважальна програма для дітей з атракцiонами і батутами, концерт вокальних і хореографічних ансамблів художньої самодіяльності ЯськівськоїСТГ, виступ духового оркестру «Юність». Справжнім сюрпризом і подарунком для глядачів стала вистава, у якій взяв участь народний актор України Володимир Горянський.Багато теплих вітальних слів пролунало, чимало подарунків та почесних Грамот було подаровано поважними гостями: головою Одеської районної державної адміністрації Юрієм Круком, очільником Одеської районної ради Віталієм Барвіненком, депутатом Одеської обласної ради Мариною Зінченко. Приєднався до вітань і Великодальницький сільський голова Денис Ткаченко:
- Шановні жителі Троїцького, від імені нашої Великодальницької громади вітаю вас з головним святом-днем села. Бажаю вашому населеному пункту процвітання, благополуччя, зростання! А кожному з вас-міцного здоров'я, щастя та добробуту.З ранку до пізнього вечора лунали теплі слова, гучна музика, дитячий щебіт та дружній гомін. Тепло та гостинно зустріло Троїцьке гостей. А на завершення святкування на всіх чекав святковий салют. Різнокольорові вогні у небі ніби стверджували: "Ми-єдинi. Одна сім'я. Одна країна».