Кількість переглядів: 89

Свято Незалежності у прекрасному Розселенці

22 серпня, напередодні Дня незалежності України, у чарівному селі Розселенець було проведено святковий концерт з урочистою частиною. Привітати жителів цього невеличкого, але надзвичайно мальовничого села, завітав голова Великодальницької ОТГ Денис Ткаченко та депутати Великодальницької сільської ради.

Україна цього року святкує ювілей – 30 років з дня проголошення Незалежності. Наша держава має багатовікову історію, і на її сторінках не завжди все було добре, але завдяки своїй силі, міці і єдності вона змогла стати справді незалежною. І зараз Україна  - молода, самодостатня і має великий потенціал.

Денис Ткаченко, голова Великодальницького ОТГ, у своєму вітальному слові відмітив, що саме 30 років том ми здобули повну свободу, незалежність. І це свято має велике загальнодержавне значення, як свято суспільної злагоди і миру, єднання людей в ім’я процвітання Батьківщини. Також очільник громади побажав усім мешканцям Розселенця миру, спокою, спіхів у справах та починаннях на благо процвітання незалежної України.

Жителі Розселенця були нагороджені Подяками з нагоди відзначення Дня незалежності України за активну громадську позицію, вагомий вклад у розвиток держави, високий професіоналізм та активну громадську позицію. А після урочистої частини на всіх чекав яскравий концерт, який підготували для присутніх талановиті артисти Великодальницького СБК 4 кварталу. Веселі пісні та запальні танці стали гарним подарунком до свята.

Прес-служба апарату Великодальницької СОТГ