Кількість переглядів: 117

Щирі співчуття рідним та близьким з приводу непоправної втрати - передчасної смерті Лушнікової Світлани Павлівни

Великодальницька сільська рада та її виконавчий комітет висловлюють щирі співчуття родичам, близьким та колегам з приводу передчасної смерті

ЛУШНІКОВОЇ Світлани Павлівни.

Лушнікова Світлана Павлівна народилася 2 серпня 1952р. в селі Слобода-Бушанське, Ямпільського району, Вінницької області.

В 1967 році закінчила Дорошівську 8-річну школу, Ямпільського району та вступила до Балтського педагогічного училища, яке закінчила в 1971 році.

У 1971 році була прийнята на посаду вчителя початкових класів у Великодальницьку 8-річну школу. У 1989 році закінчила Одеський державний педагогічний інститут ім. К.Д. Ушинського за спеціальністю педагогіка і методика початкового навчання.

 Світлана Павлівна мала великий педагогічний стаж - 50 років, і кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «вчитель-методист».

 Лушнікова Світлана Павлівна мала високу науково-методичну підготовку, досконало володіла сучасними методами навчання та виховання молодших школярів. Рівень освіти й професіоналізму, компетентності, бажання використовувати в роботі все краще дозволяло їй добиватись високих успіхів в навчанні та вихованні дітей. Її уроки визначалися методичною та педагогічною майстерністю, різноманітністю нестандартних прийомів та методів навчання.

 Світлана Павлівна була у постійному творчому пошуку, систематично знайомилася з новими досягненнями педагогічної науки. Використовувала сучасні педагогічні технології, колективні та індивідуальні способи навчання, розвивала творчі здібності кожної дитини, формувала гнучкість та самостійність мислення, вчила дітей оволодівати операціями аналізу, синтезу, узагальнення.

 Для Світлани Павлівни її професія була можливістю самореалізації, прекрасного джерела для безмежної творчості. Вона була автором дитячої книжки «Сімейна абетка», яка була опублікована 2012 році. Книга пройшла дві презентації у місті Сумах у міській муніципальній літературно-художній галереї та у центральній обласній бібліотеці ім. Т.Г. Шевченка. Книга була представлена на виставці дитячої творчості у Верховній Раді України.

Світлана Павлівна користувалась авторитетом та повагою серед колег, учнів та батьків. Її любили та поважали оточуючі. 

Це - важка втрата. Сумуємо разом з вами, підтримуємо у годину скорботи. 

Вічна пам'ять... Великодальницька сільська рада.