Количество просмотров: 122

Жовтий рівень епіднебезпеки в Україні: дитсадки та початкова школа працюватимуть в очному режимі. Термінове засідання комісії ТЕБ та НС Великодальницької сільради

Епідемічна ситуація з поширенням коронавірусу в Україні стрімко погіршується, тому Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з 23 вересня по всіх регіонах введено «жовтий» рівень епіднебезпеки.  У зв’язку з цим 22 вересня під головуванням очільника Великодальницької сільради Дениса Ткаченка було проведено термінове засідання, на якому розглянуто актуальні питання, що стосувалися подальшої роботи закладів та установ.

Начальниця Управління освіти, культури та спорту Великодальницької сільради Анна Гладкіх інформувала присутніх про те, що на черговому засіданні Уряду було внесено чергові зміни до роботи закладів освіти в умовах погіршення епідеміологічної ситуації.

При жовтому рівні карантинних обмежень навчання у закладах буде дозволено за умови наявності вакцинації , або ж одного з обов’язкових документів (сертифікат "жовтий", "зелений", довідка про нещодавно перенесену хворобу), не менше ніж у 80% працівників закладів освіти. В іншому разі навчання буде можливим лише у дистанційному форматі, - повідомила Анна Гладкіх. - Але, згідно повідомлення Міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета, сьогодні було внесено важливі коригування даної Постанови. Відтепер умова вакцинації 80 % персоналу не поширюється на заклади дошкільної освіти, спеціальні заклади загальної середньої освіти та 1-4 класи закладів ЗСО. Тобто, вони продовжать працювати і надалі в очному форматі - з дотриманням протиепідемічних заходів. І це буде діяти, як під час «жовтого», так і під час «червоного» рівня.

Жодний заклад освіти Великодальницької сільради не має 80% вакцинації. Тому учні 5-11 класів переходять з 23 вересня на дистанційне навчання, а дитсадки та діти 1-4 класів – продовжують звичайний навчальний процес.

З керівниками закладів було обговорено стан вакцинації їхніх колективів. Наголошено на необхідності щеплення від коронавірусу для підтримки колективного здоров’я нашої громади.

Прес-служба апарату Великодальницької сільради