Количество просмотров: 9

З Днем Конституції України! Святкові концерти у нашій громаді

Цього року наша держава святкує почесний ювілей – 25-ть років Конституції України. Рівно стільки років тому, 28 червня 1996 року, було прийнято головний документ країни. Ця подія підвищила авторитет нашої держави на міжнародній арені та стала важливим етапом державотворення. У Конституції міститься сторіччя народної законотворчості, адже не один рік минув, поки, пройшовши всі перепони та зваживши всі надбання, не було складено один єдиний документ, який і зафіксував головні юридичні та політичні аспекти відносин між державою та суспільством. У Конституції закріплено правові основи держави, її суверенітет і територіальну цілісність, основні права і свободи українців. Людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість, безпека визнаються найвищою соціальною цінністю.

Напередодні Дня Конституції України та Дня молоді у Великодальницькій сільській раді було проведено святкові заходи: 24 червня біля Будинку культури ІІІ кв. концерт організували творчі колективи Будинків культури І і ІІІ кварталу, а 25 червня у актовій залі школи у с.Розселенець розважали своїми виступами глядачів артисти сільського клубу ІV  кварталу. На урочистостях були присутні голова Великодальницької ОТГ Денис Ткаченко, депутати сільської ради та жителі громади.

- Двадцять п’ять років тому Україна прийняла найважливіший і головний документ за всі роки незалежності – Конституцію. Вона береже наше право на вільне і гідне життя у нашій державі, - виступив голова громади Денис Ткаченко, - Завдання кожного українця берегти це право, докладати максимум зусиль для розбудови і процвітання рідної країни, рідного села. Україна починається з нас і нам вирішувати, яким буде наше майбутнє.Тож бажаю вам, дорогі жителі громади, мати впевненість у завтрашньому дні, пишатися своєю країною. Нехай у ваших домівках завжди панує мир і благополуччя, добробут і затишок.

В такий важливий день особливо тривожно і поважно звучав гімн України, розлітаючись відлунням на площі: «Ще нам, браття молодії, усміхнеться доля». Основний Закон України гарантує головне: права і свободи, та тільки нам під силу збудувати суспільство, в якому будуть створені умови для всебічного розвитку людини, де пануватимуть гуманізм, демократія, верховенство права і справедливість. І ось тоді нам дійсно усміхнеться доля.