Количество просмотров: 18

Вітаємо з виходом на заслужений відпочинок!

Вони віддали свої серця дітям, все життя присвятивши вихованню доброго і прекрасного у підростаючого покоління. Вони щодня з усмішкою приходили до своїх кабінетів, радісно зустрічаючи учнів. Вони завжди піклувалися про дітей, як рідні неньки. Вони – вчителька початкових класів Радченко Тетяна Григорівна та вчителька біології та хімії Хмелевська Наталія Сергіївна, 25 червня пішли на заслужений відпочинок.

З цього приводу 25 червня у Великодальницькому НВК «Школа-гімназія» відбулася позапланова урочиста педагогічна рада. На заході був присутній і Великодальницький сільський голова Денис Ткаченко. Денис Григорович привітав вчительок з цим важливим для них днем, вручивши подарунки.

- Я дякую вам за багаторічну професійну працю. Ви виростили не одне покоління учнів, які успішно пішли у доросле життя, - сказав очільник громади. – Бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя та всього найкращого.

Подякували колегам за їхню відданість роботі і директор Великодальницького НВК «Школа-гімназія» Лариса Лінник та весь педагогічний колектив закладу.

«Педагогічний колектив вітає з виходом на заслужений відпочинок наших поважних колег Радченко Тетяну Григорівну та Хмелевську Наталію Сергіївну. Для нас ви назавжди залишаєтеся членами колективу, адже ми будемо завжди пам’ятати Ваші поради і слідувати Вашим мудрим повчанням. Нехай вихід на пенсію принесе Вам максимум задоволень, тепле спілкування з близькими і нові захоплення!», - такими словами привітав вчительок колектив школи.