Количество просмотров: 125

Велосипеди –зручний транспорт для наших соцпрацівників

Минулого тижня  благодійний фонд «Гуманітарний фонд «Єдність громади» зробив для робітників приємний і корисний подарунок – шість велосипедів. Крім того, було передано двадцять гуманітарних коробок з одягом, які в Україну передали німецькі фонди. Вручив їх біля приміщення сільської ради  депутат Одеської обласної ради Михайло Шмушкович. На заході був присутнім голова Великодальницької ОТГ Денис Ткаченко, працівники соціальної, медичної, культурної сфери Великодальницької сільради.

Варто відзначити, що соціальна сфера – вкрай важлива для кожного населеного пункту і є його невід’ємною складовою. Саме працівники цієї галузі забезпечують різноманітні потреби людей. Їхня робота вкрай нелегка, а іноді тільки для того, щоб дістатися з одного краю села в інший треба чималий час. Тож велосипеди значно полегшать працю та покращать обслуговування населення.

 Від імені громади дякуємо вам і фонду «Єдність громади» за допомогу. Велосипеди, звичайно, будуть корисними нашим соціальним працівникам у їхній щоденній нелегкій роботі, - сказав Великодальницький сільський голова Денис Ткаченко. – Окремо дякуємо за коробки з одягом, ми передамо їх тим родинам які найбільше потребують підтримки в даний час.

Запрошені на вручення працівники також подякували «Фонду», відмітивши, що в такий нелегкий час будь-яка допомога є доречною. До того ж, велосипеди -  це  зручний екологічний транспорт, який ще й приносить користь здоров’ю, тож вони з задоволенням будуть на них їздити.