Количество просмотров: 181

Вакцинація - єдиний спосіб подолати коронавірус. Зустріч з педагогічним колективом Великодальницького НВК «Школа-гімназія»

"Вакцинація - єдиний спосіб подолати коронавірус", - про це 17 вересня повідомила сімейний лікар Ольга Козир під час зустрічі з вчительським колективом та батьківським комітетом Великодальницького НВК " Школа-гімназія". Участь у зібранні взяли голова Великодальницької сільради Денис Ткаченко та начальник Управління освіти, культури, молоді та спорту Анна Гладкіх.
Головна тема, яка звучала на нараді - можливість продовження навчального процесу під час карантинних обмежень. Анна Гладкіх повідомила:


- Згідно змін, внесених до Постанови Кабінету Міністрів №1236, продовжити навчання у звичайному режимі, якщо Одеська область потрапить до жовтої чи червоної зони карантинних обмежень, можливо лише, якщо у навчальних закладах буде вакциновано 80% працівників. Жодна школа та дитсадки нашої громади не відповідають цим нормам.


Сільська рада не може вирішувати, навчатися дітям дистанційно чи у закладах. Це рішення - затверджене Кабміном.

- Вакцинація на даний час єдиний спосіб подолати коронавірус та повернутися до звичайного ритму життя. Щеплення від коронавірусу, як і будь-яке інше, не дає стовідсоткової гарантії, що людина не захворіє, але дає гарантію, що хвороба пройде в легкій формі, - сказала сімейний лікар Ольга Козир. - Зараз щодня з симптомами коронавірусу звертається все більше людей, і у більшості діагноз підтверджується. Статистика зростає в не найкращу сторону. Зараз у Великому Дальнику у одного пацієнта навіть підтвердився штам коронавірусу Дельта, а загалом таких штамів у світі вже нарахували чотири. Найкраще у нинішній ситуації - вакцинуватися і бути спокійним стосовно свого життя та здоров'я рідних, близьких та навколишніх.

Ольга Козир розповіла про наявність вакцин у Великому Дальнику та різницю між ними, про те, що отримати щеплення можна у будь-якому пункті щеплення. Лікар наголосила: світовий досвід показує, що подолати небезпечні хвороби можна лише загальними зусиллями, так, наприклад, було з віспою : хвороба зникла лише після загальної вакцинації.

Голова сільради, начальник Управління освіти та сімейний лікар відповіли на усі питання, що турбували вчителів та присутніх батьків. На завершення Денис Ткаченко вкотре наголосив:

- Рішення, затверджене Кабміном, сільська рада не може ігнорувати, це не в нашій компетенції. Ми будемо діяти згідно з Законом. І, якщо Одещина перейде в жовту чи червону зону і підпаде під жорсткіші карантинні обмеження, навчальні заклади буде переведено на дистанційне навчання автоматично. А успішність навчального процесу залежатиме від злагодженої роботи батьків, вчителів та дітей.

Прес-служба апарату Великодальницької сільської ради