Количество просмотров: 274

Україна – Незалежна. Як святкували 30-річний ювілей у Великому Дальнику

Патріотами не народжуються, ними – стають. Їх виховують, передаючи, починаючи з материнської колискової, малюкам любов до рідного слова, мальовничої природи, дружнього народу. А далі вже патріоти виховуються в родинах, які ведуть дітей за руку до пам’ятника захисникам, солдатам, які боронили нашу землю у різні періоди; коли вдягають на них вишиванку і співають народних пісень. Дуже патріотично, зворушливо та яскраво пройшло святкування 30-ої річниці Незалежності України у Великому Дальнику.

Присутні на святі були голова Великодальницької ОТГ Денис Ткаченко, помічники депутата Одеської облради Марини Зінченко Олександр Василевич та Олександра Корчинська, голова Нерубайської ОТГ Олег Мишаглі, настоятель Свято-Георгієвського храму отець Леонід, депутати Великодальницької сільради.

Перед тим, як перейти до урочистої частини, усі бажаючі поклали квіти до пам’ятників Захисникам України; воїнам-інтернаціоналістам; солдатам, які загинули під час Другої світової війни.

Найперше, зі сцени вітальне слово сказав очільник Великодальницької громади Денис Ткаченко:

День Незалежності – найважливіше свято в історії творення нашої держави. Саме 30-ть років тому наша держава стала самостійною і почала зростати. Хочу побажати, аби над головами українців завжди було мирне небо, наша країна лише процвітала і міцніла. Усім вашим родинам – щастя, міцного здоров’я, звершення усіх життєвих задумів, невичерпної енергії та творчої наснаги для подальшої плідної праці на благо української землі! Творення історії Батьківщини, її сьогодення і майбутнє – це обов’язок кожного з нас. Тому хочеться ще побажати, щоб кожен українець, в першу чергу, почав з власної незалежності. Майбутнє України залежить лише від нас!

Урочисто голова Великодальницької ОТГ Денис Ткаченко нагородив Грамотами з нагоди відзначення 30-ої річниці Незалежності України за високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток держави працівників культурної, освітньої та соціальної сфери, військовослужбовців.

Зі словами привітань звернулися до жителів В.Дальника помічники депутата облради Марини Зінченко.

Дорогі жителі Великого Дальника, від імені Марини Зінченко та від нас особисто щиро вітаємо вас зі святом та бажаємо миру, тепла і добра. Жителі вашого населеного пункту – дуже патріотичні, наполегливі. Ми впевнені, що Великий Дальник чекає великий успіх, бо ви любите рідну землю, любите Україну , свої родини і все те, що створено вашими руками, - сказала Олександра Корчинська.

Почесною Грамотою Одеської обласної ради за вагомий особистий внесок у зміцнення української державності, значні досягнення у професійній діяльності та з нагоди 30-ї річниці Незалежності України було нагороджено Штефан Світлану – спеціаліста виконавчого комітету Великодальницької сільської ради.

Вітальне слово сказав також голова Нерубайської ОТГ Олег Мишаглі. Від імені всієї своєї ромади він побажав, аби у кожні домівці панувала радість, мир і злагода.

Настоятель Свято-Георгіївського храму отець Леонід побажав усім духовного здоров’я і вказав, що в Новому Завіті 30-ть років – це повноліття, і саме у такому віці прийшов Ісус Христос, бо до цього віку ніхто не мав права стати вчителем. Тож наша держава уже повнолітня, і саме зараз вона повинна стати успішною, процвітаючою. Також зичив, віри, надії, любові, многая і благая літа.

По завершенню урочистої частини на всіх чекав святковий концерт. Радували своїми виступами присутніх колективи та солісти місцевих Будинків культури, аніматори розважали діток. Цікавою та символічною була інсценізація артистами перевдягання дівчини-України з тернового у квітучий вінок. Адже це саме те, чого заслуговує наша держава – бути квітучою, жити легко, в мирі і злагоді.

Прес-служба апарату Великодальницької сільської ради