Количество просмотров: 124

Тим, що стоять на варті миру. Святковий захід до Дня захисників і захисниць України

14 жовтня відзначається кілька свят одночасно: Покрова Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисників і захисниць України. Всі ці свята недарма співпадають в один день, адже Покрову ще називають козацькою, а наші мужні нинішні солдати – нащадки козаків. Привітали військовослужбовців зі святом на урочистому заході , проведеному у Великодальницькому Будинку культури ІІІ кварталу. Усі присутні військовослужбовці були вакциновані.

 - Сьогодні ми вітаємо наших славних захисників і захисниць – тих людей, що боронять нашу землю від ворога, що стоять на варті миру. Саме вам ми завдячуємо тим, що живемо в незалежній країні. Ви – наші захисники, опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких – у ваших надійних, сильних руках, - звернувся до присутніх з вітанням голова Великодальницької громади Денис Ткаченко. – Бажаю вам міцного здоров’я, мужності, сил, миру!

Подяками  Одеської районної ради та Великодальницької сільської ради за бездоганне виконання службових обов’язків, активну громадянську позицію, проявлені мужність і героїзм проявлені при захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України  та з нагоди Дня захисника та захисниці України було нагороджено військовослужбовців.

Також з нагоди святкування Дня села Великий Дальник за високу професійну майстерність, професіоналізм та сумлінну працю, активну громадянську позицію,  нагороджено начальника відділу охорони здоров’я та соціального захисту населення Сергія Кузьмука, депутата Великодальницької сільської ради Тетяну Федорович, вчителя Великодальницького НВК "Школа-гімназія" Світлану Ткаченко.

Також привітав військовослужбовців зі святом Покрови та Днем захисників і захисниць України помічник народного депутата С. Колебошина Сергій Зеленський – від імені депутата ВР С.Колебошина і депутатів районної радиОлександра Ворохаєва і депутата обласної ради Валерія Ославського.  У своєму виступі він відмітив мужність і героїзм солдат, а ще побажав,  аби завжди Покрова захищала солдат від бід, допомагала у боротьбі за мир і цілісність нашої рідної української землі, а також міцного здоров’я, добробуту, благополуччя. Командування та склад військових частин було нагороджено цінними подарунками та Подяками.

Депутат Великодальницької сільської ради Козир Дмитро привітав присутніх від голови фракції ЄС у Одеській облраді Михайла Шмушковича. Він відмітив, що це свято кожного солдата та кожного захисника у щоденному житті;  синів і дочок, які віддали своє життя чи нині борються за незалежність України.  Побажав, аби домівка кожного була наповнена теплом, а робота приносила лиш е задоволення, а надійна Покрова бере мир у нашій державі.

 - Слава Україні!

- Героям слава!

Ці слова розлетілися залом. Клятвенно. Гучно.

А після розлетілася залом музика – яскраві номери підготували для військовослужбовців артисти-аматори. Кожен виступ – пронизаний патріотизмом, у кожному слові – любов до рідної землі. Порадували присутніх колективи «Фаетон», «Улыбка», «Тоніка», баяніст Артем Санжак, колектив з черлідингу «Позитив», учні Великодальницького НВК «Школа-гімназія» з учителем історії Ольгою Івченко.

А наостанок діти підготували для військовослужбовців найцінніший подарунок, від щирого дитячого серця – малюнки з побажаннями миру. Подарунок, від якого з’явилися сльози на очах.

Прес-служба апарату Великодальницької сільської ради