Количество просмотров: 12

Святковий концерт у клубі ІV кварталу

День  Конституції – визначне свято для українців. Адже саме цього дня, 28 червня, було ухвалено Основний закон нашої держави. А це означало, що наша держава повністю незалежна, самодостатня і має закріплені правові основи. До того ж, це єдине свято, закріплене у самій Конституції України. З нагоди Дня конституції та Дня молоді, що святкується 27 червня, у Великодальницькому сільському клубі ІV кварталу було проведено концерт за участі артистів художньої самодіяльності. Також на заході був присутній Великодальницький сільський голова Денис Ткаченко.

Весело та в дружній атмосфері пройшло свято. Патріотичні пісні, запальні танці, а головне – піднесений настрій дарували колективи клубу всім присутнім гостям. Чудові святкові виступи були підготовлені вокальними колективами "Джерела", "Сюрприз", "Імпульс" та "8-нота",танцювальним колективом"RitMix" та солістами Решетник Соломією, Ходус Оленою, Гладкою Тетяною, Ходус Анастасією, Білоган Катериною.

Денис Ткаченко, вітаючи всіх зі святами, нагадав про багатовікову історію становлення Конституції, про  нелегкий шлях здобуття нашою країною незалежності та власного Основного закону. Також очільник громади поздоровив з Днем молоді. Денис Григорович побажав усім миру, благополуччя, міцного здоров’я та гарного настрою.