Количество просмотров: 12

Спортивні ігри серед громад Одещини 2021. Вітаємо Великодальницьку команду з гарними результатами

Спортивні ігри серед громад Одещини 2021. Вітаємо Великодальницьку команду з гарними результатами

3 11 по 13 червня Великодальницька СОТГ брала участь у фінальних спортивних іграх серед сільських та селищних територіальних громад Одещини 2021 року. Традиційно, ігри проходили у смт. Сергіївка Білгород-Дністровського району та були організовані Одеською територіальною організацією ВФСТ «Колосос" та управлінням фізичної культури і спорту Одеської облдержадміністрації. Всього участь у змаганнях взяло 18 громад, які представляли понад 400 спортсменів. Від Великодальницької COTT за призові місця змагалися 44 учасники.

Три дні наші спортсмени відстоювали свої позиції, показували міць, гарт та силу у 8 видах спорту: армрестлінгу, волейболу (жін.), волейболу (чол.), гирьового спорту, легкоатлетичного кросу, настільного тенісу (чол і жін.), перетягуванні линви та змаганнях серед спортивних сімей (дартс та естафета). Крім того, для дітей пройшов конкурс малюнків на спортивну тематику.

Ігри відкрили урочисто: відбувся парад учасників та підняття державного прапора. Голова ВФСТ «Колос» Тетяна Федоренкова вручила кожній громаді запашний коровай та Подяку за участь. Від себе та від імені голови Одеської ОДА С.Гриневецького привітала спортсменів начальник управління фізичної культури і спорту Одеської обласної державної адміністрації Валентина Кольчак.
Ігри проходили у дружній, але водночас суперницькій атмосфері. Великодальницькі спортсмени на майданчиках, бігових доріжках та у залах викладалися на всю силу, показуючи видовищну гру. Напружена боротьба принесла нашим гравцям гарні результати.

Таким чином, Великодальницькі спортсмени показали високі результати:

1.Жіночий волейбол

І місце. Склад команди: Касьяненко Марія, Охрімчук Алла, Зіміна Катерина, Лінник Сабіна, Марченко Ганна, Крива Руслана, Профірян Катерина, Рибак Оксана, Мотречко Ірина, Петькова Ольга. Командне I мiсце

2. Чоловічий волейбол

I мiсце. Склад команди: Кучеренко Віталій, Підгірний Олег, Шудьський В'ячеслав, Златогурський Володимир, Димура Михайло, Колотенко Микола, Яриноський Євген, Глущенко Павло, Великий Андрій, Охрімчук Дмитро
Командне I місце.

3.Гирьовий спорт.

II мiсце (вагова категорія до 90 кг) - Костюшко Олексій.
III мiсце (вагова категорія до 70 кг) - Пеледуцє Євген.
III мiсце (вагова категорія +90 кг) - Гончарук Руслан.
Командне II місце.

4. Легкоатлетичний крос

І місце (жінки) -Гулінська Дар'я.

- На три села у Великодальницькій СОТТ працюють 7 тренерів (половина з яких на пів ставки). Дякуємо кожному з них за гарну підготовку нашої команди, за те, що вкладаєте душу і сили у заняття. Спортсмени старалися, вперто йшли до результатів. Звичайно, в деяких видах спорту сили були нерівними, як, наприклад, в перетягуванні канату, де суперники мали набагато більшу вагову категорію, - розповіла т. в. о директора КЗ «Великодальницька дитячо-юнацька спортивна школа Надія Порядна - Спортивні ігри триватимуть до кінця року і аж тоді стане відомий переможець. Попереду ще мають вiдбутися змагання з баскетболу (чол), пляжного волейболу (чол... жін.), футболу, гандболу, міні-футболу, футзалу, шашок і шахматів.

Вітаємо команду Великодальницької СОТТ з високими результатами та бажаємо подальших перемог!