Количество просмотров: 33

Співпраця між Центром зайнятості та сільрадою – важливий крок для усунення безробіття

Співпраця між територіальними громадами та Центром зайнятості – найперший крок до ефективного усунення безробіття. Обговорили подальшу співпрацю у цьому напрямку минулого тижня під час робочого візиту начальниці Біляївської філії Одеського обласного Центру зайнятості Іриною Арсєньєвої у Великодальницькій сільраді. Участь у засіданні взяли голова громади Денис Ткаченко, працівники Великодальницької сільради та Петродолинського старостату.

Під час робочої зустрічі було обговорено багато важливих питань, які стосувалися уникнення безробіття та працевлаштування жителів громади, наявності робочих вакансій на території нашого району та можливості пройти навчання, аби здобути спеціальність. Ірина Арсєньєва розповіла, що  у деяких сферах є нестача трудових ресурсів. Саме тому для безробітних пропонується пройти безкоштовно навчання у Одесі в державному навчальному Центрі служби зайнятості за направленням Біляївської районної філії Одеського обласного  Центру зайнятості.

Тому, якщо вам виповнилося 18 років, ви маєте бажання навчатися та хочете здобути одну з професій (візажиста, столяра, кухаря, електрогазозварник ата ін.), ця пропозиція саме для вас. До речі, всі витрати на навчання, проживання та проїзд оплачуються Центром, а ще - щомісячно надається допомога по безробіттю.

Також обговорили можливість співпраці між сільрадою та Центром у сфері залучення тимчасово безробітних осіб, які стоять у них на обліку, до виконання робіт з благоустрою.

Прес-служба апарату Великодальницької ОТГ