Количество просмотров: 17

Шановні працівники сільського господарства! Вітаємо Вас з професійним святом!

Великодальницька громада славиться добрими, талановитими та працьовитими людьми. Ми знаємо, що наші жителі прославляють край і понад усе шанують славні традиції свого народу, дбають про рідну землю.

Кожен аграрій трудиться на благо Батьківщини своїми мозолястим руками і знає справжню ціну роботі на землі. Завдяки вашій господарській дбайливості, зна­нням і наполегливості живе село, розвивається сіль­ське господарство, яке є визначною складовою роз­витку держави, запорукою її процвітання. Ваші працьовиті руки, природна мудрість, багатий досвід живлять українську ниву, стверджуючи істину: якщо є урожай, то у народі мир і спокій.

Щиро дякуємо усім працівникам сільського господарства - хліборобам, механізаторам, агрономам, тваринникам, майстрам овочівництва та садівництва - за самовіддану працю, за розуміння і мудрість, за натруджені руки.

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість рідним, на благо розквіту рідної України, Великодальницької громади. Природні стихії хай обходять вас стороною, а родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров'ї!