Количество просмотров: 70

Шановні мешканці села Петродолинське! Ситуація, де після ремонтних робіт

Оновлено :18.08., проблему вирішено і на вул. Жука вже знову є вуличне освітлення.

 

"ДТЕК Одеські електромережі" - це приватна компанія, яка проводить ремонтні роботи за свій рахунок. Після сигналу мешканки вул. Жука разом з поліцейськими виїзжали розбиратися в ситуації. З'ясували, що працівники організації старі відкриті провода повністю обрізали і проклали новий ізольований кабель для забезпечення населення електрикою. В тому числі обрізано і провід п’ятий, який належить «ДТЕК Одеські електромережі», але попереднім керівництвом села його було задіяно для вуличного освітлення. Тож "ДТЕК Одеські електромережі" мотивують свої дії тим, що всі старі електромережі належать їм і є їх власністю, а організацією проводяться оновлення своїх ліній електромереж, щоб зменшити перебої електропостачання в часи негоди.

По всім нормам і правилам для вуличного освітлення села потрібно прокладати окремий кабель. Частково попереднє керівництво села проводило оновлення мереж освітлення вулиць, але не в повному обсязі. На жаль, така ситуація призвела до того, що тепер жителі вул. Жука без вуличного освітлення.

На даний час для вирішення цієї неочікуваної проблеми в бюджеті треба передбачати додаткові кошти на придбання і монтаж кабеля та підключення по-новому світильників. Це значна сума, тому потрібно чекати чергове засідання сесії і спробувати винайти додаткові кошти, адже бюджет формується на початку року і така ситуація є непередбаченою.

Керівництво Великодальницької ОТГ одразу було проінформоване про проблему, та на місце виїжджав замісник голови Козир Валерій Олександрович. Керівництво ОТГ буде докладати максимум зусиль, щоб вирішити цю проблему. Але, на жаль, такі ж проблеми можуть виникнути і на інших вулицях.

 

Староста с.Петродолинське Глушенко О.В.