Количество просмотров: 13

Позачергова сесія: черговий крок до відкриття поліклініки

П’ятого листопада відбулася позачергова 24 сесія Великодальницької сільської ради. Це засідання було дуже важливим, адже кілька питань порядку денного стосувалися функціонування поліклінічного відділення у Великодальницькій сільській раді на базі Усатівського КНП ЦПСМД.

Депутатами одноголосно було підтримано такі питання:

  • Схвалення проекту договору про співробітництво;
  • Про внесення змін та доповнень до Переліку першого типу об’єктів оренди комунальної власності, які підлягають передачі в оренду на аукціоні;
  • Про передачу комунального майна в оперативне управління.

Голова Великодальницької ОТГ Денис Ткаченко підписав Договір про співробітництво з Усатівським КНП. Це – завершальний етап у отриманні ліцензії. Важливо зауважити, що цьому передувала нелегка робота: було проведено багато позачергових сесій та засідань виконкому; детально вивчалися паперові питання, вносилися зміни та доробки.

Наразі можна остаточно сказати: Великодальницьке поліклінічне відділення буде працювати! Це очікується після отримання ліцензії, з наступного місяця.

Крім того, депутати підтримали питання внесення змін і доповнень до бюджету Великодальницької сільської ради. Це питання перед цим детально розглядалося на профільній, бюджетній комісії. Насамперед, зміни стосуються перерозподілу залишку цільових коштів по Управлінню освіти, які було вирішено перенаправити на ремонтні роботи у Петродолинській ЗОШ(утеплення та фарбування фасаду, заміну вікон, дверей та ін.).

Також було розглянуто ряд майнових питань.

Прес-служба апарату Великодальницької сільської ради