Количество просмотров: 14

Позачергова 26 сесія

Чотирнадцятого грудня відбулася позачергова 26 сесія Великодальницької сільської ради.

Засідання розпочалося з приємних нагороджень. За належне, дбайливе ставлення до виконання своїх обов’язків, за внесок у розвиток сільського господарства Одеського району з нагоди Дня працівників сільського господарства Почесними Грамотами Одеської ОДА було нагороджено Корецького Олександра, Безимянного Романа, Віталія Білана. Також було нагороджено від депутата Верховної Ради Сергія Колєбошина – Мотуляка Дмитра.

Депутати розглянули актуальні важливі питання, які потребували термінового рішення. Головні з них:

  • Внесення змін і доповнень до рішення Великодальницької сільської ради від 23 грудня 2020 року № 45-VІІІ «Про бюджет Великодальницької сільської територіальної громади»
  • Про надання згоди на організацію співробітництва Великодальницької територіальної громади та Овідіопольської селищної територіальної громади;

Також депутати підтримали внесення змін до рішення «Про затвердження Програми фінансового забезпечення представницьких витрат та інших видатків, пов’язаних із діяльністю Великодальницької сільської ради на 2021-2025 роки». Проголосували також за продовження термін дії Генерального плану забудови с.Великий Дальник та с-ща Розселенець.