Количество просмотров: 155

Позачергова 18 сесія. В активному обговоренні важливі проблеми

14 липня пройшла позачергова 18 сесія Великодальницької сільської ради. Вона розпочалася зі вручення подяк та нагород від голови Одеської облради  Г.Діденка :  Почесну відзнаку та Подяку за вагомий внесок у розвиток органів місцевого самоврядування Одещини отримав очільник   Великодальницької сільради Денис Ткаченко, та Грамоту його заступник з діяльності виконавчих органів Валерій Козир. Вручив нагороди депутат Одеської облради Михайло Шмушкович за дорученням голови.

Далі під головуванням Дениса Ткаченка було розглянуто кожен пункт порядку денного. Депутати розважливо вислухали виступи доповідачів  та обговорили їх. По кожному було прийнято рішення.

Так як сесія була позачергова, питань було небагато. Головне, одноголосним рішенням депутатів було прийнято встановлення ставок податків по Великодальницькій сільраді. Підтримали і встановлення пільг зі сплати земельного податку.


Також було заслухано звіт директора комунального підприємства «Великодальницьке ВУЖКГ» Великодальницької сільської ради Віктора Красільникова. Він розповів про роботу підприємства у загальному, надав попередній фінансовий звіт. Депутати доручили В.Красільникову підготувати на наступну сесію розгорнутий звіт за нинішнє півріччя та краще працювати з населенням над заключенням договорів на вивіз побутових відходів.