Количество просмотров: 12

Навчальні заклади на тижневому карантині: таке рішення прийнято на засіданні ТЕБ та НС

6 листопада відбулося засідання ТЕБ та НС Великодальницької сільської ради. Прийняли участь у обговоренні епідеміологічної ситуації в громаді представники Управління освіти Великодальницької сільради,  керівники навчальних закладів, медики.

Найперше, було підкреслено важливість вакцинації у зв'язку з різким поширенням коронавірусної інфекції у нашій громаді. На даному факті наголосив  сімейний лікар Анатолій Яровий.

Крім того, медик відмітив, що нині зросло навантаження на сімейних лікарів та педіатрів через спалах коронавірусу і сезонних захворювань. Саме тому лікарі громади та Управління освіти рекомендують тимчасово призупинити очне навчання: дитсадки закрити на тижневий карантин, а школам – перейти на дистанційне навчання (з 1 по 11 клас). Зважаючи на погіршення епідеміологічної ситуації керівники закладів погодилися з таким рішенням.

Дитсадки з 8 по 12 листопада – закриваються на карантин.

Школи з 8 по 12 листопада – переходять на дистанційне навчання.

 

«Вакцинація – єдиний варіант зупинити коронавірус. Щодня до сотні людей звертаються у пункт щеплення, аби вакцинуватися,  - сказав Анатолій Яровий. - Наразі у нас наявні вакцини AstraSeneca та CoronaVac.»

Категорії, які звільняються від щеплення :

- вагітність (з ІІ триместру)

- онкозахворювання (при лікуванні хіміотерапією)

- туберкульоз.

Поки що у В.Дальнику не вакцинують дітей, щеплення можна зробити лише з 18 років.

Прес-служба Великодальницької сільської ради