Количество просмотров: 19

Нагороджено соціальних працівників громади

Соціальні працівники – люди з широкою душею. Вони обрали свій фах не за прибутковість чи заради слави, а лише – за покликанням серця. Адже ця справа сповнена милосердя, доброти, жалю до інших, співчуття та людяності. Робітники соціальної сфери Великодальницької громади піклуються про одиноких людей похилого віку, опікуються долею дітей-сиріт, допомагають потребуючим у важких життєвих обставинах. Завжди вони готові вислухати і подати руку допомоги.

Соціальних працівників, які турбуються про жителів Великодальницької громади, було нагороджено до їх професійного свята.

Денис Ткаченко, голова Великодальницької громади, подякував працівникам цієї сфери за їх нелегку роботу і наголосив на її важливості. Також він побажав їм поваги та вдячності від людей, наснаги, терпіння і міцного здоров’я, а ще – не зважаючи на все, завжди залишатися такими ж відкритими, добрими і милосердними.

Грамотами Великодальницької сільської ради за багаторічну плідну працю, вагомий особистий внесок у надання соціальних послуг та організацію соціального захист населення на території Великодальницької сільської ради, відповідальне ставлення до виконання службових обов’язків та з нагоди Дня працівника соціальної сфери було нагороджено :начальника відділу охорони здоров’я та соціального захист населення Сергія Кузьмука, начальника Служби  у справах дітей Жанну Дерлі, головного спеціаліста відділу охорони здоровя та соціального захисту населення Наталію Фесенко, інспекторів з соціальних питань відділу охорони здоровя та соціального захисту населення Світлану Бевз, Ольгу Боярську, Людмилу Горденко, Віру Грабовську, Ірину Дорошко, Валентину Маркову, Валентину Жовтюк (ветеран праці), а також депутата сільради Марію Мазур, яка також проявляє активну життєву позицію і піклується про незахищені верстви населення.