Количество просмотров: 9

Конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб органів місцевого самоврядування - відділ планування соціально-економічного розвитку, надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та з питань оборони і мобілізаційної роботи

Великодальницька сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб органів місцевого самоврядування:

  

·        на посаду головного спеціаліста супроводу інвесторів та підприємців відділу планування соціально-економічного розвитку, надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та з питань оборони і мобілізаційної роботи Великодальницької сільської ради

 

      До участі допускаються особи з вищою освітою. Стаж роботи в органах місцевого самоврядування або і інших органах не менше одного року. Вільне володіння державною мовою, знання чинного галузевого законодавства. Володіння основними принципами роботи на комп'ютері та відповідними програмними засобами.

 

Необхідні документи для участі   конкурсі:

 - заява про участь в конкурсі;

 - заповнена особова картка /форма П-2ДС/ з відповідними додатками;

 - 2 фотокартки розміром 4х6 см;

 - копії документів про освіту

 - копія документа, що посвідчує особу;

 - копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

- заповнена декларація кандидата на посаду

 

Термін подачі документів -  30 календарних днів з дня оголошення конкурсу.

Додаткова інформація, а також інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою за тел  098 354 92 81  або за адресою:  Великодальницька сільська рада, вул. Б.Хмельницького, 3 с.Великий Дальник Біляївського району Одеської області.