Количество просмотров: 163

Герої не вмирають, поки про них згадують

27 липня пройшов турнір з міні-футболу, приурочений 30-ій річниці Дня Незалежності України. Традиційно, ці змагання були присвячені також пам’яті полковника Бориса Кифоренка, який загинув 29 серпня 2014-го року у зоні АТО (ООС) в боротьбі за цілісність України. Цього дня багато згадували про нього, як про мужню, сильну, вольову особистість, чоловіка з гарним почуттям гумору , щирого та готового завжди підставити плече підтримки.

Серед присутніх на турнірі : голови Великодальницької та Авангардівської ОТГ - Денис Ткаченко та Сергій Хрустовський, старости Петродолинського та Хлібодарського – Олександр Глушенко та Вадим Козачок; організатор даного заходу, депутат сільради, полковник Леонід Земцев; командири та службовці військових частин А 1892, А 2127, А 2800; депутати Великодальницької сільської ради, керівники структурних підрозділів, жителі громади.

Найголовніше, на пам’ятному заході були найближчі люди Бориса Кифоренка – дружина Ірина та доньки Вероніка і Марина, яким від  сільської ради вручили квіти та подарунки.

Герої не вмирають, поки про них пам’ятають. У нашій громаді  уже традиційно проводяться змагання в пам'ять про бійця Кифоренка, який загинув у  Іловайському котлі. Ми пишаємося тим, що такий герой, патріот проживав у нашому селі. Він надзвичайно любив спорт і футбол, тож саме турнір з міні-футболу проводимо в його честь, - сказав Денис Ткаченко.

Перед присутніми виступили також голова Авангардівської ОТГ Сергій Хрустовський, колега по службі Олексій Холодний.  Вони відмітили, що саме на таку людину, як був Борис Кифоренко, можна рівнятися сьогоднішнім воїнам і нам: вчитися сили волі, патріотизму, мужності. А його традиції, що були започатковані в  підрозділі і частині, у якій він служив, передаватимуться наступним поколінням офіцерів, військовослужбовців.

Хвилиною мовчання вчарували пам'ять про кожного солдата, який загинув на Сході України.

Вдова Бориса Кифоренка – Ірина, подякувала Великодальницькій сільській раді та усім присутнім за організацію пам’ятного турніру та за те, що шанують пам'ять героїв, які загинули у нелегкій боротьбі за нашу державу.

Під час урочистої частини перед присутніми з патріотичними піснями виступали артисти-аматори та солісти Великодальницького БК 4 кварталу. Бурхливими оплесками супроводжувалися красиві пісні у виконанні колективів «8 Нота»,  «Імпульс» та Тетяни Свердліковської. Не менше захоплення подарував присутнім наповнений акробатичними трюками танцювальний номер колективу з черлідингу «Позитив».

Турнір з міні-футболу був надзвичайно видовищним та насиченим гольовими моментами. Адже змагалися шість сильних  команд  - Великодальницька, Авангардівська, Петродолинська та збірні військових частин. Яскрава гра тривала до пізнього вечора. Три команди змагалися за звання найсильнішого на міні- футбольному полі Великодальницького НВК, а інші три – на стадіоні.

 За результатами ігор у фіналі зійшлися дві команди – Петродолинська та Авангардівська. Право першого удару на початку їхньої  гри випала честь донці Бориса Кифоренка - Марині. Дівчинка з честю виконала поставлене завдання. Футболісти обох команд показали сильну гру, але з результатом 6:0 авангардівці перемогли противника.

Голова Великодальницької сільської ради разом дружиною Бориса Кифоренка Іриною та донькою Мариною нагородили Кубком та Подякою переможців турніру з міні-футолу – Авангардівську команду, за друге місце – Петродолинську збірну та за третє – спортсменів Великого Дальника. Очільник громади подякував усім за участь у пам’ятному турнірі та наголосив, що даний Кубок – перехідний, тож наступного року команди традиційно зустрінуться на змаганнях і він перейде до наступного переможця.

По закінченню заходу на всіх чекало пригощання: уха, шурпа, шашлик, солдатська каша, солодка кукурудза, кавуни, солодощі. Також було організовано поминальний обід.

Великодальницька сільська рада дякує Леоніду Земцеву, військовослужбовцям та всім підприємцям, які долучилися до організації заходу, а також працівникам БК IV кварталу за музичний супровід. 

Прес-служба апарату Великодальницької ОТГ