Количество просмотров: 69

День захисника України відзначили у громаді: святковий захід у Будинку культури І кварталу

Напередодні Дня захисника України, свята, що відзначається у день Покрови Пресвятої Богородиці (Козацької Покрови) 14 жовтня, голова громади Денис Ткаченко привітав і відзначив військовослужбовців. Урочистий захід та концерт було проведено у Будинку культури І кварталу з дотриманням усіх карантинних вимог, усі присутні були вакциновані і мали сертифікат вакцинації. На святковий захід завітали жителі громади, військовослужбовці в/ч 1892, депутати сільської ради, а також помічник народного депутата С.Колебошина Сергій Зеленський.

«Хай буде небо голубе,
Хай буде сонечко ясне.

Хай буде спокій у родині,
Хай буде мир на Україні».

Такі слова стали головною темою свята. Адже зараз, у нелегкі часи для української землі, мир – головне. І велику роль у становленні миру грають саме військовослужбовці – мужні, сильні, хоробрі чоловіки та жінки.

Денис Ткаченко, голова Великодальницької сільської ради, привітав військовослужбовців зі святом, наголосивши на нелегкій місії, яку на них покладено. Він подякував кожному за мирне небо та вірність військовому та громадському обов’язку. Подяками за високий професіоналізм, особисту мужність і героїзм, вагомий внесок у забезпечення суверенітету та територіальної цілісності української держави, а також  з нагоди Дня захисника України Денис Ткаченко нагородив військовослужбовців в/ч 1892: начальника кадрів і стройової лейтенанта Куйтуклу Андрія Михайловича; командира батальйону капітана 3 рангу Башинського  Дмитра Станіславовича; начальника медпункту старшину 2 статті Токар Наталію Іванівну; санітарного інструктора старшину 1 статті Вдовиченко Олександра Вадимовича, а також депутата Великодальницької сільської ради, який теж є військовим – Земцева Леоніда Миколайовича. 

Від імені народного депутата України Сергія Колебошина гарними побажаннями привітав з Днем захисника України усіх присутніх його помічник Сергій Зеленський. Також він вручив військовій частині цінний подарунок.

Після урочистої частини порадували присутніх своїми чудовими виступами, вокальними та хореографічними номерами, колективи Будинків культури І та ІV кварталів. Патріотичні номери, українські пісні – стали гарним подарунком артистів військовослужбовцям.