Количество просмотров: 1016

Чи буде дистанційне навчання в школах та дитсадках громади? Нарада в Управлінні освіти Великодальницької ОТГ

Десятого вересня в Управлінні освіти Великодальницької ОТГ під головуванням начальника Управління Анни Гладкіх пройшла нарада директорів учбових закладів, в якому взяв участь голова сільської ради Денис Ткаченко. Запрошеними на засідання були керівники шкіл та дитячих садків с.Великий Дальник, Розселенець та Петродолинське.

Анна Гладкіх повідомила, що якщо за рішенням засідання державної комісії з ТЕБ та НС, яке відбудеться 13 вересня,  Одеська область опиниться у жовтій зоні карантинних обмежень, то згідно внесених змін до Постанови Кабінету Міністрів України № 1236 закладам освіти , в тому числі і дитячим садочкам, доведеться перейти на дистанційну форму навчання. Не стосуватиметься це тільки тих шкіл і садочків, де колектив працівників вакцинований на 80% - вони зможуть продовжувати очне навчання. Також начальник Управління повідомила, що у Великодальницькій громаді жодний навчальний заклад не відповідає цим вимогам, вакциновані: Розселенська ЗОШ І-ІІ ст.. – 50%, Петродолинська ЗОШ – 28%, Великодальницька ЗОШ №2- 16%, Великодальницький НВК – 19,3%; дитсадки «Сонечко», «Антошка» - 0%,  «Золотий ключик» - 0% два дозами (однією – 3,57%), «Вербичка» – 47% однією дозою ,  двома – 10%.

Вакцинація – добровільна справа кожного, але відмова від неї – це велика відповідальність. На нараді було наголошено, що, не вакцинуючись від коронавірусу, працівники шкіл та дитсадків наражають на небезпеку батьків та дітей, а також постійно знаходяться самі у небезпеці. Невакцинований колектив не матиме можливості продовжити учбовий процес у звичайному режимі і буде змушений перейти на дистанційне навчання.

Також керівники навчальних закладів заслухали та обговорили кілька питань, що стосувалися внутрішньої діяльності установ. Підвели підсумок засідання тезою, що головне на даний час - організувати освітню діяльність з дотриманням протиепідемічних заходів. Адже статистика показує, що захворюваність на коронавірус знову зростає.

Нагадаємо, що зробити щеплення можна безкоштовно, за направленням від сімейного лікаря у пункті щеплення Великодальницької лікарні абсолютно безкоштовно.

Прес-служба апарату Великодальницької ОТГ