Количество просмотров: 160

Благоустрій, вивіз сміття, земельні питання обговорено на комісіях

22 липня відбулося засідання постійної комісії з питань аграрної та промислової політики,  підприємництва, будівництва, архітектури, комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

Комісією було розглянуто і затверджено Положення «Про поводження з побутовими відходами на території Великодальницької сільської ради», яке підготувала Олеся Сімчук. Дане рішення винесено на подальший розгляд сесії. Про поводження з побутовими відходами, а саме їх вивіз сміттєвозом та заключення стосовно цього договорів, було обговорено також з директором КП «Великодальницьке ВУЖКГ» Віктором Красільниковим.

Члени комісії одноголосно рекомендували директору підприємства доопрацювати дане питання. А саме, переглянути список пільгових категорій населення, яким дана послуга надається безкоштовно (за рахунок  сільської ради); утвердити дні вивозу сміття поквартально; працювати над заключенням договорів серед населення та інше. Зауважено, що ВУЖКГ має активно співпрацювати з сільською радою та проводити усі необхідні роботи, затверджені статутом.

Також було заслухано звіт директора ВУЖКГ по роботі підприємства та наголошено на необхідності проведення робіт по благоустрою у населеному пункті (прибирання сміття, обкошення узбіч та т.п.).
Крім того, В.Красільников повідомив, що зараз ведуться перемовини з «Інфоксводоканалом» щодо перезаключення договорів з населенням. Коли буде детально вивчено та опрацьовано дане питання, населенню нададуть всю необхідну інформацію.

Також цього ж дня у залі засідань Великодальницької сільської ради пройшло засідання постійної комісії з земельних відносин, природокористування, екології, благоустрою та надзвичайних ситуацій.
На ній розглянуто проект внесення змін до генерального плану с.Петродолинське; звернення жителів щодо розмежування земельних ділянок та інші.