Количество просмотров: 111

Актуальні питання обговорено на апаратній нараді

18 серпня у приміщенні Великодальницької сільради пройшла апаратна нарада під головуванням очільника громади Дениса Ткаченка. У ній взяли участь керівники навчальних закладів та закладів культури, представники Управління освіти, лікарі, депутати сільської ради та інші.

Обговорено такі питання:

  • Стан вакцинації від коронавірусу населення Великодальницької ОТГ.
  • Готовність закладів освіти до нового навчального року.
  • Підготовка до 30-річчя Незалежності України.

По першому питанню лікарі інформували про наявність вакцин та необхідність вакцинування. Було відмічено, що більшість лікарів уже вакциновані, не зробили щеплення лише ті, що мають антитіла чи по причині вагітності. Ніяких скарг після вакцинації жителів до лікарні не надходило.   

Навчальні заклади уже закінчують підготовку до нового навчального року. Поки що мова про введення карантину не йде. Як і раніше, його можуть ввести у червоній зоні, або при виявленні у закладі хворих на коронавірус.

Керівники Будинків культури обговорили план заходів святкування 30-річчя Незалежності. На жителів с.Великий Дальник, Розселенець та Петродолинське чекають святкові концерти та урочистості.

Також було обговорено проведення 27 серпня традиційного турніру з міні-футболу на честь пам’яті про загиблого у зоні проведення ООС полковника Бориса Кифоренка.

Прес-служба апарату Великодальницької СТГ