Количество просмотров: 95

Актуальні питання на вирішенні

Тридцятого листопада під головуванням очільника Великодальницької громади Дениса Ткаченка відбулося засідання виконкому сільської ради. Обговорювалися питання, деякі з яких потребують негайного вирішення, а по деяких варто прийняти рішення до закінчення бюджетного року. Саме про це і наголосив Денис Ткаченко на початку засідання.

Також голова громади зауважив, що варто відповідально віднестися до питання змін бюджету, адже вони виникають саме через непередбачувані ситуації, такі як поломки, що потребують негайних ремонтів.

Було розглянуто питання внесення змін до бюджету сільської ради. Це питання розглядалося напередодні бюджетною комісією.  Зміни стосуються, в першу чергу, перерозподілу залишків коштів у різних сферах. Так, залишок коштів при будівництві пожежної водойми запропоновано перенаправити на протипожежні заходи: обробку дерев’яних конструкцій в дитячих садках. Також залишки будуть направлені на заробітні плати працівникам ЗДО, утримання Музичної школи та інші важливі питання. Необхідно винайти кошти для співфінансування з державного бюджету придбання житла дитині-сироті.

Крім того, виконком розглянув ряд питань, що стосуються дітей: доцільність призначення опікуна, доцільність позбавлення батьківських прав, надання неповнолітнім дозволу на підписання договору-дарування та т.п.

Прес-служба Великодальницької сільської ради