Количество просмотров: 13

Як працюватимуть навчальні заклади громади з 22 листопада?

По всій території України в залежності від епідеміологічної зони діють карантинні обмеження для навчальних закладів. Тож, дотримуємося їх і в школах та дитсадках Великодальницької громади.

З 22 листопада :

  • дитсадки та початкова школа (1-4 класи) у Великому Дальнику, Розселенці та Петродолинському працюють в стаціонарному режимі;
  • старші класи розпочинають стаціонарне навчання лише в Петродолинській школі, адже понад 82% працівників цього закладу щеплені двома дозами вакцини від коронавірусу.

На жаль, поки що Великодальницький НВК «Школа-гімназія» та Великодальницька школа №2 продовжать навчати старші класи дистанційно. Відновити очні заняття можна буде лише після перевищення допустимого порогу вакцинації усіх працівників закладів.

Це законодавчо затверджено в Постанові “Про внесення змін до Національного плану вакцинопрофілактики гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2, на період до 31 грудня 2021 року”, яку ухвалив Кабінет Міністрів України 28 липня. Згідно Постанови, в разі виходу регіону з зеленої зони, тобто потрапляння в жовту, помаранчеву чи червону, задля роботи навчального закладу потрібно мати мінімум 80% повністю вакцинованого персоналу.
Тож, керівництво Управління освіти та навчальних закладів для відновлення стаціонарного навчання старших класів, чекають, поки буде перевищено рівень вакцинації усіх працівників згідно законодавства.

Нагадаємо, що працівники шкіл та дитячих садків, які не вакцинувалися, відсторонені від роботи з 8 листопада. Це передбачає наказ МОЗ №2153, яким затверджено Перелік професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним щепленням.