Количество просмотров: 74

21 сесія: з турботою про добробут населення

Двадцять другого вересня у залі засідань Великодальницької сільської ради відбулася позачергова 21 сесія. На дане засідання було винесено на розгляд депутатів багато важливих для громади питань. Кожне з них було підтримано, так як перед цим детально розглядалося на засіданнях профільних комісій.

  • Великодальницька сільська рада турбується про добробут населення, соціальну підтримку потребуючих, покращення інфраструктури сіл, земельні питання та інше. Тому було внесено зміни і доповнення до бюджету, згідно яких закладено чи перерозподілено кошти на вирішення кожного з цих пунктів, затверджено Програму фінансування витрат та надання пільг за послуги зв’язку окремим категоріям громадян на 2021 рік, Програму соціального захисту осіб, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі на 2021-2024 р., Програму здійснення землеустрою на 2021-2022 р.
  • Обговорено проблему розвитку медицини, а саме – отримання ліцензії на відкриття поліклінічного відділення на базі КНП «Усатівський Центр ПМСД». Депутати підтримали питання передачі індивідуально визначеного майна консультативно-діагностичної поліклініки з комунальної власності Біляївської ОТГ до комунальної власності Великодальницької ОТГ.
  • Надано дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти для експлуатації Великодальницьких садочків «Золотий ключик», «Сонечко», Розселенського садочку «Антошка» та початкової школи, Петродолинської школи. Також буде розроблено технічну документацію для інвентаризації земельних ділянок під будівництва парків відпочинку у с-щі Розселенець та у Великому Дальнику (по вул. Б.Хмельницького).
  • Розглянуто та прийнято рішення по ряду земельних питань по заявам жителів с.Великого Дальника та с.Петродолинське.
  • Обговорено готовність Великодальницького ВУЖКГ до осінньо-зимового сезону  та саму роботу підприємства. Погоджено Інвестиційну програму на 2022 рік у сфері централізованого водопостачання та водовідведення. Така потреба виникла після переукладання населенням договорів.

Крім того, народні обранці погодилися з необхідністю надіслати Звернення Великодальницької сільської ради до Президента, Верховної Ради, Кабінету Міністрів України, запропоноване депутатом Дмитром Козирем, стосовно недопущення підвищення тарифів для населення; необхідності підвищення пенсій і виплати додаткової пенсії у 2021 році; надання субвенції з державного бюджету для можливості розпочати опалювальний сезон у зв’язку з різким підняттям цін на газ для юридичних осіб. Також буде відправлено Звернення до «Одесагаз» з проханням надати інформацію стосовно того, як людям, які отримали повідомлення про борг (через несвоєчасну подачу показників лічильника ), отримати перерахунок.

Прес-служба апарату Великодальницької сільської ради