Кількість переглядів: 115

Прощавай, рідна школо, ми вже відлітаєм. Випускний у Великодальницькому ЗЗСО №2

Яскраві та сповнені приємних моментів пролетіли шкільні роки. Ще ніби недавно вперше сіли за парти сполохані малюки, а однією миттю промайнуло 11 навчальних років – настав день вилітати зі шкільного гніздечка у доросле життя. 26 червня відбувся урочистий випускний вечір у Великодальницькому ЗЗСО №2.

Чарівні, красиві, сповнені сил і впевнені собі, вийшли на сцену актового  залу винуватці свята – неперевершені хлопці та дівчата, учні 11-А та 11-Б класу. А ведучими для них стали їхні наставники, мудрі класні керівники – Носаченко Любов Антонівна та Лозовська Наталія Юріївна.

Океан приємних слів розливався у залі: це були побажання випускникам доброї долі та успіхів у виборі майбутньої професії. Зі словами привітання виступив також голова Великодальницької сільради Денис Григорович Ткаченко:

- Дорогі випускники, сьогодні ви робите крок у доросле життя. Хочу побажати вам знайти вірну стежину, якою ви впевнено прямуватимете до своєї мети. Бажаю вам завжди бути наполегливими, цілеспрямованими та успішними! А ще хочу сказати: ніколи не забувайте рідну школу, яка дарувала вам знання, та шануйте батьків, які завжди поряд з вами та готові підтримати. В добру путь!

Директор школи Валентина Миколаївна Колесниченко вручила випускникам Свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти, один з випускників отримав золоту медаль. Денис Григорович Ткаченко, очільник громади, нагородив найактивніших учнів.

Трепетним був момент передачі батьківського короваю, як символу, що віщує щасливу дорогу: від батьків – дітям. А ще трепетнішим став вальс випускників. Заворожуюче, хвилююче кружляли тендітні дівчата з мужніми хлопцями. А ще ніби вчора вони були малесенькими дітками, які міцно трималися за мамину руку.

Класні керівники побажали своїм колишнім учням завжди йти вперед, не здаватися і залишатися собою, адже кожен з них – різний, індивідуальний. Натомість діти подякували вчителям за всі роки, що вони піклувалися про них.

Ну, от і все… Закінчились уроки
І перед нами зараз сто доріг.
Ми зробимо останні наші кроки
І свій шкільний покинемо поріг.