Кількість переглядів: 308

Позачергова сесія. Прийнято важливі рішення

Позачергова сесія. Прийнято важливі рішення:

  • виділено додатково 300 тис грн. на підтримку лікарні задля збереження її від ліквідації
  • дофінансовано 150 тис грн. на заробітні плати викладачам музичної школи.

    Восьмого липня під головування очільника Великодальницької сільради Дениса Ткаченка пройшла 17 позачергова сесія Великодальницької сільської ради. Всі питання, які входили до порядку денного, були терміновими і потребували негайного розгляду депутатами. До цього їх було розглянуто на відповідних засіданнях постійних депутатських комісій.

Найважливіші питання, які винесено на розгляд – звіт про  виконання бюджету Великодальницької ОТГ за перше півріччя та внесення змін та доповнень до бюджету.   Обидва пункти було підтримано.
Внесено такі зміни: збільшено видаткову частину бюджету на суму 2 234 420 грн. Це стало можливим за рахунок субвенції з державного бюджету на «Нову українську школу» (828 986 грн); субвенції з обласного бюджету на виконання інвестиційних проектів на суму 89 000 грн (капітальний ремонт дорожнього покриття вул.Тепличної (від Маяківської дороги до вул..Зелена ); за рахунок перевиконання бюджету громади на перше півріччя на суму 1316 434 грн. Кошти від перевиконання буде спрямовано на оплату комунальних послуг; навчання  посадових осіб; забезпечення соціальними послугами громадян похилого віку, з інвалідністю, які не здатні до самообслуговування; оплати послуг медичної комісії призовників; придбання та монтаж сигналізації у лікарню; на заміну ламп у ліхтарях вуличного освітлення та інше.

На утримання музичної школи з  перерозподілених коштів до бюджету Великодальницької сільської територіальної громади рішенням депутатів передбачено  субвенцію в сумі 150 000 грн.
Важливим також стало те, що народні обранці підтримали і внесли до бюджету виділення додаткових 300 тис грн. до раніше виділених 250 тис грн.  на субвенцію  до бюджету Біляївської міської територіальної громади для утримання об’єкту спільного користування  - Великодальницької лікарні. Тобто всього Великодальницька сільрада у підтримку поліклініки від ліквідації виділила на даний час 550 тис грн., до того ж з початком року у бюджеті було закладено на утримання закладу 700 тис грн.
Також внесено зміни по об’єкту «Будівництво траси підвідного газопроводу високого тиску до селища Розселенець». Роботи по будівництву складуть 871 068 грн.

Було розглянуто і підтримано відмову ряду громадян у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою , щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність для ведення особистого селянського господарства/для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у с.Великий Дальник, с-щі Розселенець та с.Петродолинське.