Кількість переглядів: 87

Позачергова 23 сесія

21 жовтня відбулася позачерова 23 сесія. Депутатами були прийняті рішення по важливих та актуальних питаннях, які до цього детально розглядалися на профільних комісіях. Усі засідання проходили з дотриманням карантинних норм та, за рішенням кворуму, в закритому форматі.

Так, за підтримки більшості депутатів, було проголосовано за:

  • Надання згоди на організацію співробітництва Великодальницької та Усатівської СТГ:

Дане питання стосується співпраці у сфері медицини, а саме – подальшого функціонування поліклінічного відділення у В.Дальнику на базі Усатівського КНП і отримання ліцензії для цього;

  •  Внесення змін до Структури та загальної чисельності виконавчих органів Великодальницької сільради:

Серед іншого, даним рішенням в структуру введено дві додаткові штатні одиниці – опалювачі службових приміщень у лікарню;

  • Внесення змін і доповнень до бюджету;
  • Надання дозволу на розробку робочого проекту землеустрою щодо рекультивації земельних ділянок.

Крім основних питань депутатами були внесені додаткові. Одноголосно було підтримано проведення інвентаризації земель у Сєрєнєвій Рощі та надання цим землям статусу загально користування рекреаційного значення, а також відмову групі громадян у наданні дозволу ведення на цих землях сільськогосподарської діяльності. Наголошено, що Роща – завжди було чудовим місцем відпочинку для жителів як Великого Дальника, так і приближених сіл і одеситів.

Також голова Великодальницької громади інформував присутніх депутатів про можливість початку опалювального сезону. Як відомо, встановлена ціна на газ у майже 40 грн. є непідйомною для громади. Але по результатам звернень уже розпочато переговорну процедуру і є надія, що ціна буде фіксованою до кінця 2022 року – 16.80 грн. за куб.

Не минули і обговорення  по поширенню коронавірусної хвороби та вакцинації. Денис Ткаченко повідомив, що у нашій громаді найкраще з вакцинацією у освітніх закладах Петродолинського: і в школі, і в дитсадку понад 80% співробітників отримали щеплення; у Великом Дальнику також спостерігається позитивна динаміка. Ольга Козир, сімейна лікарка, відмітила, що зараз дуже багато людей хворіє на коронавірус і це переважно ті, хто не хворів ним раніше і не має вакцинації.

Прес-служба апарату Великодальницької сільради.