Кількість переглядів: 26

Перший місяць роботи поліклініки. Плани та перспективи на майбутнє

Сімнадцятого грудня на базі лікувально-поліклінічного відділення с.Великий Дальник Усатівського Центру ПМСД відбулося засідання, участь у якому взяли голови Великодальницької громади Денис Ткаченко,   Усатівської -  Юрій Маковейчук, Дачненської - Руслан Сич, Нерубайської – Олег Мишаглі  та директорка Усатівського Центру ПМСД Олена Рудоманенко. Присутніми були заступник голови Великодальницької ОТГ Валерій Козир, начальник відділу соціального захисту та здоров’я населення Серій Кузьмук, медичний персонал на чолі з  завідувачкою поліклінічного відділення Валентиною Добровольською та завідувач Великодальницької амбулаторії ЗПСМ Ігор Бандурко.

Денис Ткаченко привітав усіх присутніх з успішним функціонуванням поліклініки, яка вже місяць, як відновила роботу. Голови громад обговорили перспективи розвитку поліклінічного відділення на майбутнє. Акцент зробили на нових умовах, в яких доведеться працювати лікарям, серед них впровадження додаткових послуг, активна співпраця з сімейними лікарями, нові робочі графіки з виїздами до сусідніх громад та інше.

Відкриття та функціонування поліклініки на даний час – це результат високоефективної, злагодженої роботи голів громад та Центру ПМСД, які проводили для цього багато нарад, засідань, сесій. Створити за такий короткий час нову структуру – титанічний труд. Саме за це лікарі подякували Денису Ткаченку, Юрію Маковейчуку, Руслану Сичу, Олегу Мишаглі та  Олені Рудоманенко.

На завершення засідання було узгоджено план роботи поліклініки на найближчий час та обговорено стан вакцинації у громаді.