Кількість переглядів: 18

Нагородження культпрацівників Великодальницької громади

 Культпрацівники Великодальницької громади – це її душа. Адже саме артисти-аматори піклуються про те, аби на кожному святі сі присутні були в гарному настрої і отримали порцію насолоди від гарної музики, пісні та танцю. А ще – вони формують патріотичний світогляд підростаючого покоління, навчаючи та прищеплюючи дітям любов до своєї, української, культури, побуту, звичаїв.

Учасники та керівники художньої самодіяльності Великодальницької громади мають високі звання та неодноразово ставали переможцями та лауреатами престижних конкурсів і Фестивалів. З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва за вагомий внесок у розвиток культури Великодальницької громади, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм голова Великодальницької сільської ради Денис Ткаченко нагородив:

директорів Будинків культури ІІІ, І та ІV кварталів – Анатолія Бессараба, Анну Албул, Тетяну Свердліковську-Буяк; художнього керівника БК ІV кварталу Євгенію Свердліковську; керівника вокального гуртка БК І кварталу Олександру Роль; керівника гуртка «Арт-терапія» БК І кварталу Ольгу Радько; керівника вокальних ансамблів БК ІІІ кварталу Олену Олейнікову; художнього керівника БК ІІІ кварталу Ганну Намову; керівника гуртка БК ІV кварталу Ольгу Музику.

Прес-служба Великодальницької сільської ради