Кількість переглядів: 82

Голова громади Денис Ткаченко нагородив переможців Фестивалю «Крок до зірок»

27 жовтня голова Великодальницької громади Денис Ткаченко нагородив переможців ІІІ фестивалю талантів «Крок до зірок», присвяченому Дню народження Великого Дальника.

Організатор фестивалю Тетяна Свердіковська привітала усіх дітей та керівників з перемогами, а також відмітила, що у зв’язку з введеними карантинними обмеженнями конкурс вперше було проведено дистанційно. Приймали участь у конкурсі діти до 13 років з с.Великий Дальник, Розселенець, Петродолинське, Хлібодарське.

За високий професіоналізм і майстерність, популяризацію мистецтва, виховання та підготовку творчих дітей, художнім керівникам було вручено Подяки: Свердліковській-Буяк Тетяні, Безсоновій Валентині,  Перекрестовій Аллі, Чияченко Олені, Роль Олександрі, Свердліковській Євгенії.

Усі талановиті діти були якісно оцінені професійним журі та отримали Дипломи та медалі:

І місце – колективи «Акварель», «Талісман», ДМШ «Грай мій баян»,солісти Дімова Софія, Шамрай Дар’я, Усачова Софія;

ІІ місце – школа танців «Fan_dance_school», колектив черлідингу «Позитив»,колектив «TENDERNESS» (студія «Bomboleo»), солісти Куйтуклу Дар’я, Антонова Ксенія;

ІІІ місце – колектив «Веселка», солісти Бистріка Асія, Гашок Катерина, Ворлакова Христина, Ходус Анастасія, Решетник Соломія.

Денис Ткаченко, очільник громади, також привітав присутніх. Він відмітив, що наша громада має дуже талановитих дітей та молодь, і в цьому велика заслуга художніх керівників. Голова побажав усім наснаги, творчих успіхів та подальших перемог, а також подарував переможцям Фестивалю квитки на поїздку до дельфінарію «Немо».

Також було висловлено окрему подяку за допомогу у проведенні фестивалю, підтримку талановитої молоді та фінансову допомогу у проведенні підприємцю Тимуру Цхадая та голові ОТГ Денису Ткаченку, за організацію дистанційного Фестивалю та пропаганду творчості -  Тетяні Свердліковській.

Прес-служба апарату Великодальницької сільської ради.