Кількість переглядів: 87

Депутати Великодальницької сільської ради.

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Дата народження

Партійність

 

Субєкт висування

Округ

Місце проживання

Фото

1

2

3

4

5

7

8

Губанов Анатолій Леонтійович

17.02.1970

безпартійний

ОДЕСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

                     І

Одеська обл., Одеський р-н, с. Великий Дальник

 

Сапожніков Олександр Олександрович

15.08.1971

безпартійний

ОДЕСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

                   ІІ

Одеська обл., Одеський р-н, с. Великий Дальник

 

Ліханський Юрій Володимирович

24.01.1962

безпартійний

ОДЕСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

                   ІV

Одеська обл., Одеський р-н, с. Великий Дальник

 

Дорошко Ірина Миколаївна

15.09.1970

безпартійна

ОДЕСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

                   ІV

Одеська обл., Одеський р-н, с. Петродолинське

 

Нєдєльчев Віталій Іванович

20.05.1984

безпартійний

ОДЕСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

                    ІV

Одеська обл., Одеський р-н, с. Петродолинське

 

Мазур Марія Вікторівна

15.12.1989

безпартійна

ОДЕСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

                  ІІІ

Одеська обл., Одеський р-н, с. Великий Дальник

 

Кондратюк Людмила Миколаївна

14.10.1968

безпартійна

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПП «ЗА МАЙБУТНЄ»

                    І

Одеська обл., Одеський р-н, с. Великий Дальник

 

Безимянний Роман Володимирович

08.07.1981

безпартійний

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПП «ЗА МАЙБУТНЄ»

                  ІІІ

Одеська обл., Одеський р-н, с. Великий Дальник

 

Лук’яненко Андрій Леонідович

03.12.1959

безпартійний

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПП «ЗА МАЙБУТНЄ»

                   ІІ

Одеська обл., Одеський р-н, с. Великий Дальник

 

Матуляк Дмитро Анатолійович

05.11.1960

безпартійний

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПП «ЗА МАЙБУТНЄ»

                   ІV

Одеська обл., Одеський р-н, с. Петродолинське

 

Ткаченко Григорій Петрович

06.05.1954

безпартійний

ОДЕСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПП «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

                  ІІІ

Одеська обл., Одеський р-н, с. Великий Дальник

 

Козирь Ольга Григорівна

02.12.1972

безпартійна

ОДЕСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПП «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

                   ІІ

Одеська обл., Одеський р-н, с. Великий Дальник

 

Коваль Алевтина Леонідівна

23.04.1967

безпартійний

ОДЕСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПП «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

                    І

Одеська обл., Одеський р-н, с. Великий Дальник

 

Корецький Олександр Олексійович

17.08.1960

безпартійний

ОДЕСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПП «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

                   ІІІ

Одеська обл., Одеський р-н, с. Великий Дальник

 

Козирь Дмитро Валерійович

04.11.1994

безпартійний

ОДЕСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПП «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

                  ІІ

Одеська обл., Одеський р-н, с. Великий Дальник

 

Боцик Тетяна Андріївна

19.08.1983

безпартійна

РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПП «ДОВІРЯЙ ДІЛАМ» В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ

                  ІІІ

Одеська обл., Одеський р-н, с. Розселенець

 

Бикова Наталія Іванівна

21.08.1973

безпартійна

РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПП «ДОВІРЯЙ ДІЛАМ» В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ

                   І

Одеська обл., Одеський р-н, с. Великий Дальник

 

Штефан Світлана Василівна

23.02.1963

безпартійна

РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПП «ДОВІРЯЙ ДІЛАМ» В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ

                   ІІ

Одеська обл., Одеський р-н, с. Великий Дальник

 

Охрімчук Дмитро Олександрович

08.11.1971

безпартійний

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПП «СЛУГА НАРОДУ»

                     І

Одеська обл., Одеський р-н, с. Великий Дальник

 

Колун Валерій Георгійович

20.05.1966

безпартійний

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПП «СЛУГА НАРОДУ»

                     І

Одеська обл., Одеський р-н, с. Василівка

 

 

Дьяков Вадим Іванович

30.08.1975

безпартійний

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПП «СЛУГА НАРОДУ»

                    ІІ

Одеська обл., м. Ізмаїл

 

Акопян АкопВігенович

19.04.1985

безпартійний

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПП «СЛУГА НАРОДУ»

                    ІІІ

Одеська обл., Одеський р-н, с. Розселенець

 

Земцев Леонід Миколайович

 

 

 

 

08.08.1973

безпартійний

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА»

                     ІІ

Одеська обл., Одеський р-н, с. Великий Дальник

 

Заболотний Андрій Михайлович

03.06.1959

безпартійний

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА»

                      І

Одеська обл., Одеський р-н, с. Великий Дальник

 

Терентьєва Тетяна Федорівна

31.01.1984

безпартійна

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА»

                     ІІІ

Одеська обл., Одеський р-н, с. Великий Дальник

 

Федорович Тетяна Євгенівна

01.03.1977

безпартійна

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА»

                      ІV

Одеська обл., Одеський р-н, с. Великий Дальник