Кількість переглядів: 337

19 чергова сесія: нотатки з засідання

29 липня спекотно було не лише на вулиці: у залі засідань Великодальницької сільської ради в активних обговореннях, а в деяких питаннях - палких дискусіях, проходила 19 чергова сесія під головуванням очільника громади Дениса Ткаченка. На ній були присутні у повному складі депутати, а також поважні гості: заступник голови Одеської районної ради В.Барвіненка Світлана Деордієва , радник голови  Юрій Харченко , депутати Одеської обласної ради  Валерій Ославський та Михайло Шмушкович , а також депутати Одеської районної ради Олександ Варахаєв, Катерина Данилова,  Мкртчян Аркадій.

Перед тим, як приступити до розгляду порядку денного, Світлана Деордієва повідомила, що 12 липня відбулася річниця утворення Одеської районної ради. З нагоди цього за розпорядженням голови райради В.Барвіненка за вагомий особистий внесок у розвиток освіти Одеського району, інноваційний підхід у навчанні та вихованні підростаючого покоління, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм було нагороджено начальника Управління освіти, культури, молоді та спорту Великодальницької сільської ради Гладкіх Анну. Також Грамоту отримала з нагоди святкування першої річниці утворення Одеського району за високий професіоналізм, відданість справі, вагомий внесок у  розвиток культури Одеського району та активну життєву позицію художній керівник Будинку культури ІІІ кварталу, керівник ансамблю «Фаетон» Ганна Наумова.

Далі на депутатів чекала нелегка робота: на їх розгляд було винесено 54 питання, кожне з яких потребувало виваженого рішення.  Найперше, депутатськими голосами було підтримано Положення «про поводження з побутовими відходами на території Великодальницької сільської ради», утворення комісії з визначення потреб, напрямів та об’єктів, на які спрямовуються кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримки малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування осіб з їх числа на території Великодальницької сільської ради;  а також затверджено:  Програму надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку на території Великодальницької сільської територіальної громади на 2021-2025 роки; Програму підтримки учасників антитерористичної операції  ООС та членів їх сімей , які проживають на території Великодальницької сільради на 2021 рік; комплексну Програму «Освіта, культура, молодь та спорт Великодальницької сільської ради на 2021-202 роки».

Також депутати, проголосувавши переважною більшістю «за», схвалили внесені зміни до Генерального плану села Петродолинське об’єднаного з планом зонування території населеного пункту та детальними планами території окремих частин даного населеного пункту. Також надано дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж с.Петродолинське.

Важливе для громади питання, яке вже кілька років бентежить населення, це парковка навпроти супермаркету «АТБ». Саме його було обговорено народними обранцями. А саме, підтримано відведення земельної ділянки для організації та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів на вул.. Маяцькій – 3-й пров.Маяцький.

Ціла низка земельних питань, серед яких чимало спірних, була розглянута депутатами. Не обійшлося без суперечок, запитань, зауважень, але в результаті – маємо виважені справедливі рішення по кожному. Тож, рішенням сесії ряду жителів Великого Дальника затвердили технічні документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки) або ж видали дозвіл на її складання.

Схвалено  і таке серйозне питання, як проведення інвентаризації земель, які розташовані на території Великодальницької сільської ради.

По деяким питанням, які входили до порядку денного, було надано завдання доопрацювати, розглянути їх більш детально на профільних комісіях, і вже потім винести на наступне пленарне засідання.

Сесія була довгою та палкою. Адже лише так можна досягнути гарних рішень.