Кількість переглядів: 352

«Він був у нас такий один, такого більше не буде». Турнір з перетягування канату присвячений пам’яті Миколи Панаєта

«Він був у нас такий один, такого більше не буде». Саме такими словами віншували Миколу Панаєта, у пам'ять про якого якого у п’ятницю на стадіоні Великого Дальника було проведено турнір  з перетягування канату. Організували спортивний захід в честь цього мужнього чоловіка, адже він був у складі команди Великодальницької сільради, яка п’ять разів отримувала золото на Всеукраїнських змаганнях серед сільських рад. Але навіть такий богатир не витримав коронавірусної хвороби, яка безжально забрала його у рідних і близьких.

На заході були присутні голова Великодальницької ОТГ Денис Ткаченко, депутати Великодальницької та Нерубайської сільських рад, директор ДЮСШ Надія Порядна, працівники Управління освіти, культури, молоді та спорту, небайдужі жителі громади. Також було запрошено дружину Миколи Панаєта  Карину, доньку Камілу , матір Людмилу, брата Віталія, племінника Олександра. Рідним Миколи від Великодальницької сільської ради очільник громади Денис Ткаченко  вручив квіти та  матеріальну допомогу.

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять про спортсмена. Далі кожен мав можливість сказати кілька слів про Миколу. І всі вони були про його доброту, позитив, працьовитість, товариськість та велике серце, яке він не шкодував для своїх рідних, товаришів та друзів.

Змагання розпочалося з підняття прапору. А далі чоловіки розділилися на три команди: незмінні чемпіони, команда Великодальницької сільради з перетягування канату, «депутатська» команда (адже переважну більшість склали саме вони) і збірна команда В.Дальника. Спортсмени-аматори показали неабияку силу, витривалість та жагу до перемоги. Саме завдяки цьому перетягування канату було надзвичайно видовищним.

Перед тим, як оголосити переможців, Денис Ткаченко привітав та нагородив Грамотою і цінним подарунком з нагоди Міжнародного Дня шахів – Надію Порядну, тренера Великодальницької ДЮСШ з шахів та шашок.

А потім вже було оголошено переможців. Виграла найдосвідченіша команда (капітан Микола Канцур), срібло у депутатів, а бронза у аматорської збірної.

У кінці заходу на всіх чекав поминальний обід. І поки присутні збиралися до столу, згадуючи свого товариша Миколу Панаєта, діти, що прийшли на стадіон, влаштували власні змагання: весело щебечучи хлопчики та дівчатка перетягували канат. Лише так, поряд з дорослими, вони вчаться здоровому способу життя, долучаються до спорту, і це – гідний приклад.

В пам'ять про Миколу Панаєта пройшов спортивний захід. Результативно, в товариській оптимістичні атмосфері, все, як любив цей добрий, чуйний чоловік.